כל הקטגוריות
אודות

אודות

בית> אודות

פרופיל החברה

Zhejiang Leinuo Textile Technology Co., Ltd נוסדה בשנת 2003, ממוקמת בעיר Zhuji, מחוז Zhejiang, ומשתרעת על שטח של 12862.20 מ"ר עם שטח בנייה של 38,064.47 מ"ר.

החברה עוסקת בעיקר בייצור ומכירה של DTY, SCY(אוויר/מכני), RCY(latex/ סטרץ'). אנו יכולים לספק חומרי גלם באיכות גבוהה עם מפרטים שונים עבור גרבי כותנה, גרבי משי, תחתונים ללא תפרים, כפפות, בדי לבוש וטקסטיל אחר. יש לנו 8 מכונות מתקדמות להוספה אלסטית, 1 מכונת ציפוי אוויר, 21 מכונות ליפוף תופים, 120 מכונות חוטי ציפוי מכני, 26 מכונות גומי ספנדקס ו-5 מכונות גומי לטקס.

לחברה יותר מ-10 שנות ניסיון בשירותי ייצור, טכנולוגיית ייצור מקצועית ועובדי תעשייה מיומנים. יצרנו ברית אסטרטגית עמוקה עם ניילון, פוליאסטר, ספקי ספנדקס, במיוחד מפיץ לייקרה. כדי לקדם הנדסת מוצר חדש עם מפעלי גרביים ומכונות, יש להם גם מוניטין טוב המובילים את מגמת הפיתוח בתעשייה.

החברה ממוקמת בייצוא מהיר, והתחבורה הנוחה מאפשרת משלוח מהיר בזמן. זה לוקח 1.5 שעות לנמל נינגבו, 2.5 שעות לנמל שנגחאי, 45 דקות לנמל התעופה הבינלאומי של האנגג'ואו שיאושאן, 20 דקות לנמל התעופה הבינלאומי של Yiwu, ו 2.5 שעות לנמל התעופה הבינלאומי שנגחאי פודונג.

אנו מתבססים על שווקי הסריגה והטקסטיל הגדולים יותר בג'ג'יאנג, ג'יאנגסו, ליאונינג, ג'ילין, טייוואן במשך שנים רבות ומכירות לאירופה, ארצות הברית, דרום מזרח אסיה ומדינות אחרות.

אנו מצייתים לאסטרטגיית הפיתוח של פחמן ירוק דל והגנה על הסביבה. תמיד מתעקשים על הפילוסופיה העסקית 'מרוכזת בלקוח', ליצור מפעל חסכוני במשאבים וידידותי לסביבה עם מדיניות האיכות של 'איכות של טכנולוגיה מתקדמת, ושביעות רצון לקוחות באופן רציף'.

הִיסטוֹרִיָה

תעודות

GRS
GRS
GRS
תעודות
תעודות
תעודות
תעודות
תעודות
תעודות