כל הקטגוריות
Zhejiang Leinuo Textile Technology Co., Ltd

בית> מוצרים - > חוט מכוסה > חוט מכוסה באוויר

מחיר ישיר במפעל חוט מכוסה אוויר באיכות מעולה 4075 להכנת גרביים


כמות מינימלית להזמנה:1000kg
חֲבִילָה:67 ס"מ*45 ס"מ*31.5 ס"מ (ACY)
זמן משלוח:בכפוף להזמנה
תשלום:T/T (30% מראש; 70% לפני טעינת מיכל); L/C למראה.
קיבולת אספקה:15 טון ליום
נמל:Ningbo / שנחאי


חקירה
  • תיאור
  • פרמטרים ואופי
  • השירותים שלנו
  • שאלות נפוצות
  • בקשה
  • חֲקִירָה
תיאור
סוג מוצר:

חוט מכוסה באוויר


מקום מוצא:

סין
חוֹמֶר:סטרץ' וחוט פוי 
שם המותג:ליינו
סוג חוט:

אויר חוט מכוסה

מִפרָט:2070
צבע:לבן גולמי/שחור גולמי/לדברי הלקוח צרכי
הסמכה:תקן 100 של אוקו-טקס
טוויסט:s/z
שִׁויוֹן:תֶקֶן
נוֹהָג:

חוט מכוסה באוויר לא רק בעל מאפיינים של פוליאסטר עטוף, אלא גם בעל גמישות טובה וביצועי התאוששות של ספנדקס, אשר מפצה על הפגם של חוט רכיב בודד. הוא נמצא בשימוש נרחב בבגד ים, גרביים, בגדים מזדמנים ומוצרים אחרים. אתה יכול לקנות אותם בנחת.


פרמטרים ואופי

מה זה טוויסט S ופיתול Z?


לאחרונה דובר הרבה על חוטי S twist ו-Z twist וזה מקבל תשומת לב. יש המתייחסים לפיתול חוט כפיתול שמאלה או ימינה, אבל המינוח הנכון הוא פיתול S או Z. כאשר חוט תפירה בנוי, הוא מורכב ממספר גדילים, בדרך כלל שניים או שלושה גדילים (המכונה גם שכבות או שכבות) מעוותים יחד, אם כי בחלקם עשויים להיות עד שישה או שמונה גדילים מעוותים יחד. כל חוטי התפירה, הרקמה או התפירה המיועדים למכונות ביתיות, מכונות תעשייתיות או מכונות ארוכות צריכים להיות בעלי תבנית פיתול סופית של Z.

כיוון הטוויסט חשוב. אם אתה מחזיק את המשוטט בקצה אחד ואתה מסובב אותו שמאלה, אתה יוצר טוויסט "S". אם תסובב אותו ימינה, תיצור טוויסט "Z".

הטוויסט הראשוני (או הטוויסט הראשון) עבור הגדילים הבודדים צריך להיות טוויסט S. לאחר מכן מסובבים גדילים אלה יחד בפיתול Z סופי ליצירת החוט. זהה בכל העולם עבור כל מותג גדול של מכונות תפירה, רקמה או טלאים. יש כמה חוטים שיש להם טוויסט הפוך. לכמה חוטי טלאים, סריגה ואריגה ביד יש טוויסט S סופי. אם אתה משתמש בחוט עם פיתול הפוך, החוט יתרופף במקום להידוק תוך כדי התפירה איתו. חוטים אינם מסומנים עם תבנית הפיתול כי זה לא נחשב חיוני לדעת. אם אתה משתמש בחוט איכותי מחברה אמינה ותופר איתו לייעודו, סביר להניח שיש לו את הטוויסט המתאים. אם אתה שם לב שהחוט שלך מתפרק תוך כדי התפירה, כנראה שזה חוט שלא מיועד לעבודה במכונה.

חוט פוליאסטר 75D דניר 36F DTY בעל מרקם


השירותים שלנו

החוזק וההתארכות של החוט המכוסה באוויר גדלים עם הגדלת יחס הקדם-דראפט של ספנדקס. לאחר מתיחת חוט כיסוי הספנדקס לערך מסוים, התכווצות חוט הספנדקס גורמת לסיב החיצוני להתכרבל. תכולת הספנדקס מצטמצמת ומידת הקרימפ של הסיבים החיצוניים גדולה על ידי הגדלת יחס הקדם-דראפט בצורה מתאימה. עם זאת, כאשר הטיוטה גדולה מדי, טווח העיוות של חוטי הספנדקס קרוב לערך הקריטי של העיוות, מה שיפחית את החוזק וההתארכות של חוט מכוסה ספנדקס, אך מועיל לאחידות של חוט מכוסה ספנדקס.

תמונה

שאלות נפוצות

1. ש: מה הם המאפיינים של חוטים מכוסים ספנדקס?

ת: חוט מכוסה אוויר זול (בקיצור ACY) הוא סוג של חוט שנמשך על ידי נימה וספנדקס בו זמנית דרך סוג מסוים של זרבובית ומרוסס באופן קבוע על ידי אוויר דחוס גבוה ליצירת נקודות רשת קצביות. הבד מרגיש רך וחלק; חוטים מכוסים מכנית (בקיצור SCY) מסובבים ומפותלים על ספנדקס הליבה עם טיוטה אחידה. הם מעוותים ומפותלים (בקיצור TPM). המאפיין העיקרי של חוט זה הוא סגנון הבד החלק והישר שלו.


2.ש: האם אתה בודק את המוצרים המוגמרים?

ת: כן, כל שלב של ייצור ומוצרים מוגמרים ייצא בדיקה על ידי מחלקת QC לפני המשלוח.


3. ש: מה זה ACY?

A :ACY הוא הקיצור של Air Covered Yarn. הוא מורכב מספנדקס ופוי. תהליך המפתח הוא הזרקת אוויר. וניתן לחלק אותו לניילון ACY ופוליאסטר ACY.


APplication

证书+宝宝-02

חֲקִירָה
שאלות ותשובות של לקוחות

קטגוריות חמות