כל הקטגוריות
Zhejiang Leinuo Textile Technology Co., Ltd

בית> מוצרים - > חוט מכוסה > חוט מכוסה באוויר

חוט צבעוני 4070 מכוסה אוויר 100% חוט ניילון לסריגת תחתונים


כמות מינימלית להזמנה:1000kg
חֲבִילָה:67 ס"מ*45 ס"מ*31.5 ס"מ (ACY)
זמן משלוח:בכפוף להזמנה
תשלום:T/T (30% מראש; 70% לפני טעינת מיכל); L/C למראה.
קיבולת אספקה:15 טון ליום
נמל:Ningbo / שנחאיחקירה
  • תיאור
  • פרמטרים ואופי
  • השירותים שלנו
  • שאלות נפוצות
  • בקשה
  • חֲקִירָה
תיאור
סוג מוצר:

חוט צבעוני מכוסה אוויר 4070


מקום מוצא:

סין
חוֹמֶר:סטרץ' וחוט פוי 
שם המותג:ליינו
סוג חוט:

אויר חוט מכוסה

מִפרָט:4070
צבע:לבן גולמי/שחור גולמי/לדברי הלקוח צרכי
הסמכה:תקן 100 של אוקו-טקס
טוויסט:s/z
שִׁויוֹן:תֶקֶן
נוֹהָג:

צבעוני 4070 חוט מכוסה באוויר לא רק בעל מאפיינים של פוליאסטר עטוף, אלא גם בעל גמישות טובה וביצועי התאוששות של ספנדקס, אשר מפצה על הפגם של חוט רכיב בודד. הוא נמצא בשימוש נרחב בבגד ים, גרביים, בגדים מזדמנים ומוצרים אחרים. אתה יכול לקנות אותם בנחת.פרמטרים ואופי

תכונות של חוט מכוסה ספנדקס


1. חוט מכוסה באוויר (ראשי תיבות של acy) הוא חוט שבו חוט הסיבים החיצוניים וחוט הספנדקס נמשכים בו-זמנית דרך סוג מסוים של זרבובית, ונקודת הרשת הקצבית נוצרת על ידי לחץ ההתזה הקבוע של גבוה -אוויר דחוס. הבד מרגיש רך וחלק;

2. חוט מכוסה מכני (בקיצור scy באנגלית) מיועד לסובב ברציפות ולעטוף את חוט הסיבים החיצוני על ספנדקס הליבה המשי שנמשך במהירות קבועה. הוא מעוות כדי לקבל טוויסט (בקיצור tpm באנגלית) סגנון שטוח ופריך הוא המאפיין העיקרי שלו.

לחוט מכוסה אוויר וחוט מכוסה מכני יש יתרונות וחסרונות משלהם במפעלי אריגה במורד הזרם. חוט מכוסה באוויר זקוק בדרך כלל לגודל כאשר מתעוות על נול סילון אוויר, אחרת הבד נוטה למכות ולחוטים שבורים, אך ניתן להשתמש בו ישירות על ידי הכאה. במונחים של עלות בלבד, כושר הייצור של חוט מכוסה באוויר הוא הרבה יותר גבוה מזה של חוט מכוסה מכני, מה שהופך את המחיר נמוך יותר מזה של שקית מכונה, מה שנוח להוזיל את העלות של מפעלי אריגה במורד הזרם.

חוט פוליאסטר 75D דניר 36F DTY בעל מרקם

השירותים שלנו

מה זה טוויסט S ופיתול Z?


לאחרונה דובר הרבה על חוטי S twist ו-Z twist וזה מקבל תשומת לב. יש המתייחסים לפיתול חוט כפיתול שמאלה או ימינה, אבל המינוח הנכון הוא פיתול S או Z. כאשר חוט תפירה בנוי, הוא מורכב ממספר גדילים, בדרך כלל שניים או שלושה גדילים (המכונה גם שכבות או שכבות) מעוותים יחד, אם כי בחלקם עשויים להיות עד שישה או שמונה גדילים מעוותים יחד. כל חוטי התפירה, הרקמה או התפירה המיועדים למכונות ביתיות, מכונות תעשייתיות או מכונות ארוכות צריכים להיות בעלי תבנית פיתול סופית של Z.

כיוון הטוויסט חשוב. אם אתה מחזיק את המשוטט בקצה אחד ואתה מסובב אותו שמאלה, אתה יוצר טוויסט "S". אם תסובב אותו ימינה, תיצור טוויסט "Z".

הטוויסט הראשוני (או הטוויסט הראשון) עבור הגדילים הבודדים צריך להיות טוויסט S. לאחר מכן מסובבים גדילים אלה יחד בפיתול Z סופי ליצירת החוט. זהה בכל העולם עבור כל מותג גדול של מכונות תפירה, רקמה או טלאים. יש כמה חוטים שיש להם טוויסט הפוך. לכמה חוטי טלאים, סריגה ואריגה ביד יש טוויסט S סופי. אם אתה משתמש בחוט עם פיתול הפוך, החוט יתרופף במקום להידוק תוך כדי התפירה איתו. חוטים אינם מסומנים עם תבנית הפיתול כי זה לא נחשב חיוני לדעת. אם אתה משתמש בחוט איכותי מחברה אמינה ותופר איתו לייעודו, סביר להניח שיש לו את הטוויסט המתאים. אם אתה שם לב שהחוט שלך מתפרק תוך כדי התפירה, כנראה שזה חוט שלא מיועד לעבודה במכונה.

ACY SCY שונה

שאלות נפוצות

1. ש: מה היתרונות שלך?

ת: 1) איכות טובה ויציבות

2) תקשורת והצעה מקצועית

3) שירות יעיל לאחר המכירה


2. ש: האם יש לך דוח בדיקה?

ת: כן, דוח OEKO-TEX זמין


3. ש: האם אתה יכול לקבל כל הזמנה דחופה?

ת: בדרך כלל, ההפקה עוברת לפי לוח זמנים קבוע. אנחנו יכולים גם לנהל כמה הזמנות דחופות אם יש צורך.


APplication

证书+宝宝-01

חֲקִירָה
שאלות ותשובות של לקוחות

קטגוריות חמות